درباره فروشگاه روشا

برای خرید نیازی نیست از منزل خارج شوید!
شما می توانید بدون اتلاف وقت در راحت ترین مکان ممکن (منزل،محل کار و غیره) با تنوعی که فروشگاه اینترنتی روشا.آی آر (www.roosha.ir) در اختیارتان قرار میدهد در 24 ساعت شبانه روز محصول مورد علاقه تان را مقایسه و انتخاب نمایید.
گروه روشا.آی آر

ما فعالیت خودمان را در گام اول در 4 گروه محصول لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی، مد و پوشاک و کتاب آغاز کرده ایم.در گام های بعدی هم سعی خواهیم کرد با توسعه محصولات به دسته های دیگر، پاسخگوی سایر نیازهای مردم ایران باشیم.

ضمانت نامه 7 روزه برگشت محصول

ما همیشه سعی کرده ایم خرید ی آسوده و لذت بخش برای کاربران مان فراهم کنیم. به صورتی که در زمان خرید با آسودگی خرید کنید و بعد از خرید هم رضایت کامل داشته باشید. بدین خاطر در فروشگاه روشا.آی آر برای محصولات ضمانت نامه 7 روزه تعویض قرار داده ایم. (اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تعویض)

وبلاگ روشا.آی آر

سعی مان را می کنیم تا هر روز چند مقاله جدید و البته کاربردی برای شما به وبلاگ سایت اضافه کنیم. تمام تلاش مان این است که مفیدترین مقالات را در وبلاگ سایت درج کنیم. شما می توانید هر روز به وبلاگ سر بزنید و از جدیدترین مقالات آموزشی استفاده کنید.
وبلاگ روشا

فروش محصولاتتان در روشا.آی آر

آیا شما تولید کننده، پخش کننده و یا نماینده برندی در ایران هستید که می خواهید محصولاتتان را در مرکز خرید اینترنتی روشا.آی آر برای فروش گذاشته و با ما همکاری داشته باشید؟
توضیحات تکمیل تر را در صفحه همکاری با تولید و تامین کنندگان کالا درج کرده ایم.

نام صاحب امتیاز دامنه: حسن الیاسی پاپشتی

تیم روشا
پر بازدید ترین گروه ها