ابروی کم پشت تان را پر پشت کنید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۵۵۰ بار بازدید شده

ابروی کم پشت تان را پر پشت کنید
گاهی ابرو ها به خاطر یرداشتن آسیب می بینند، رویش آنها کند می شود. خیلی از خانمها برای پنهان کردن این عیب از مداد ابرو استفاده می کنند، اما هیچ چیزی، جای یک ابرو پرپشت و زیبا را نمی گیرد. علاوه بر این، زیبایی ابروها، بر زیبایی صورت و چشم ها، تاثیر بسیار زیادی دارد. از شکل و مدل آن گرفته، تا پرپشتی و کم پشتی، و هر گونه نقض و عیبی در ابرو، در صورت نمود پیدا می کند.
برای رشد ابرو به طور کلی، 6 تا 8 هفته، وقت لازم است. اما این مدت، طولانی است، خیلی از ما نمی توانیم اینقدر صبر کنیم و دوست داریم زودتر صاحب ابروهای سالم و بدون نقص شویم.
روغن زیتون و وازلین، راه حل ساده و تاثیر گذار برای این مشکل هستند. این دو ماده در دسترس همه قرار دارند و شما به آسانی می توانید، آن را تهیه کنید.
برای این کار لازم است، وازلین را دوبار در روز و روغن زیتون (طبیعی) را قبل از خواب به روی ابروهایتان بزنید و صبح بشویید. از گوش پاک کن استفاده کنید و فقط در محل هایی که ابرو رشد نکرده است، بزنید. مصرف مولتی ویتامین و ب کمپلکس برای رساندن سطح ویتامین های بدن به سطح نرمال توصیه می شود. 
روغن زیتون رشد ابرو را سریع تر و وازلین آن را ضخیم تر می کند. اگر به دنبال هر دو مورد هستید، از هر دو آنها استفاده کنید. در غیر این صورت مصرف یکی از آنها با توجه به نیازتان کافی است. دقت کنید در صورت مصرف توام، بین زمان استفاده از هر کدام فاصله بیاندازید.
یکی از دیگر روش هایی که می تواند کمک تان کند تا بتوانید به ابرویی پرپشت دست یابید استفاده از کرم ها و یا سرم هایی ست که برای این کار در بازار موجود است. همان طور که می دانید برندهای مختلفی برای رفع این مشکل وجود دارد که یکی از محبوب ترین های آن از بین برندهای ایرانی شرکت سریتا است. فروشگاه اینترنتی روشا لیست کاملی از محصولات سریتا را با مناسب ترین قیمت آن گردآوری کرده است. برای تهیه کرم رشد ابرو سریتا می توانید روی لینک زیر کلیک کنید تا هم با محصول بیشتر آشنا شوید و همینطور نظر مصرف کننده های آن را مطالعه کنید:

درمان ابرو کم پشت, آموزش پرپشت کردن ابرو

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ