این گونه جوان بمانید!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۰۸۳ بار بازدید شده

این گونه جوان بمانید!
با بالا رفتن سن، کهولت و بیماری به سراغ هر فرد می آید. این موضوع را در همه اعضای بدن می توان حس کرد. به خصوص پوست که از هر عضو دیگری زودتر نشانه های پیری را درک می کند و علایم آن را نشان می دهد. در واقع پیری فرآیندی است که تحت اختیار شما نیست اما شما با راهکار هایی می توانید آن را تحت کنترل درآورید.
اگر می خواهید صورت شما از سن تان جوان تر به نظر برسد، باید از همین امروز به فکر باشید. برای این کار در آغاز باید حتما نوع  پوست خود را بشناسید. پوست ها به سه دسته چرب و خشک و مختلط تقسیم می شوند. بعد از اینکه نوع پوست خود را شناختید. برای آن مرطوب کننده ای مناسب تهیه کنید. متخصصین استفاده از مرطوب کننده را به طور مرتب از 25 سالگی توصیه می کنند.
از آنجا که آبرسانی به پوست برای حفط جوانی آن بسیار اهمیت دارد، محصولاتی آبرسان از برندهای معتبر و با کیفیت انتخاب کنید. ماسکهای آبرسان هم کمک خوبی در این زمینه هستند. شما مطمنئا با کالاهای زیاد و متنوعی که هم اکنون در بازار در دسترس تان قرار دارد، آشنایید. برای انتخاب درست، بهترین راه حل این است که هر یک از آنها را امتحان کرده، ماسکی را پیدا کنید که سازگاری بیشتری با آن دارید. در این بین، موادی را که باعث کلاژن سازی پوست می شوند، هرگز فراموش نکنید. مصرف آن را به یک عادت تبدیل کنید. تا پوست تان جوان بماند. اشعه مضر آفتاب مسئله دیگری است که باید مورد توجه قرار دهید. از آن بگریزید. اگر مجبورید به زیر نور آفتاب باشید حتما ضد آفتاب بزنید. هر دو ساعت آن را تجدید کنید.
روزی دو بار صورت تان را با شوینده مناسب بشویید. این کار چربی و آلودگی را از پوست دور می کند. دقت کنید که دو بار شستشو در روز کافی است و نباید از دو بار، هر کدام فقط یک بار شستشو، بیشتر شود.
برای اینکه چین و چروک به سراغ تان نیایند، پوست صورت را ماساژ دهید. این کار تاثیر شگفت انگیزی در رفع خطوط صورت دارد.
همین طور روش های جدید بدون جراحی را برای از بین بردن چین و چروک ها امتحان کنید. برای این کار برای انتخاب کلینیک و فرد متخصص و دستگاه مورد استفاده دقت کنید. در همین سایت می توانید با بعضی از این روش ها ازجمله بوتاکس آشنا شوید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ