با انجام این کارها بدون آرایش هم زیبا بنظر می رسید!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۱۷۶ بار بازدید شده

با انجام این کارها بدون آرایش هم زیبا بنظر می رسید!
دقت کردید چهره ی آرایش شده ی بعضی از خانم ها با چهره ی بدون آرایش شان خیلی فرق می کند؟ شاید پیش خودشان اینطور فکر می کنند که وضعیت صورت شان چندان جذاب نیست بابت همین هم مجبورند حتما و حتما قبل از بیرون رفتن از منزل صورت شان را آرایش کنند.
حتما شما هم پیام هایی که از طریق برنامه های اجتماعی موبایل ها مانند تلگرام، وایبر دست به دست و گروه به گروه می چرخد را خواندید که در مورد دختران ایرانی متن هایی نوشته اند با مضمون قبل آرایش و بعد از آرایش چقدر چهرهای متفاوتی دارند و...
و این را هم حتما می دانید ایران و چند کشور عربی جزو پرمصرف ترین های لوازم آرایشی هستند.
در این مقاله سعی کردیم نکات ساده ای را با شما در میان بگزاریم که بدون آرایش های غلیظ هم بشود جذاب تر بود!

زیبایی صورت

1ـ پوست تان را سالم نگه دارید

اصل اول برای اینکه بدون آرایش زیبا به نظر برسید، این است که پوست خوبی داشته باشید. برای همین خیلی به پوست تان توجه کنید. رساندن غذای سالم و آب کافی به بدن (روزانه بین 6 تا 8 لیوان) به شما در این زمینه خیلی کمک می کند تا پوست تان جوان و زنده بماند.منظور ما از پوست خوب بدون جوش و لک هم هستند.
اگر روی صورت تان جوش های همیشگی دارید همین حالا با یکی از پزشکان شهرتان تماس بگیرید تا جوش و لک های پوست تان را برای همیشه رفع کنید و از شرشان خلاص شوید (ما خودمان هم در فروشگاه روشا محصولاتی را برای حل این مشکل داریم برای اطلاعات بیشتر می توانید کلیک کنید: محصولات زیبایی و محافظت از پوست)

زیبایی صورت

2ـ شوینده مناسب با پوست تان را انتخاب کنید

شوینده پوست صورت تان باید برای شما مناسب باشد و با پوست صورت تان سازگار تا از خشک شدن و ایجاد حساسیت برای آن جلوگیری کند.


3ـ پوستی تمیز و بدون مو

 پوست را تمیز و بدون مو نگه دارید.هزینه اصلاح صورت چندان زیاد نیست و قطعا شما هم با ما موافقید که برای یک خانم اصلا زیبا نیست که موهای زائد چانه و غبغبش رشد کرده باشد.

انتخاب مدل موی مناسب, آرایش کردن

4ـ انتخاب مدل موی مناسب

مو و ابروهای تان را به تناسب صورت تان اصلاح کنید. مدلی زیبا و ساده که به شما می آید، در زیبا به نظر رسیدن شما خیلی تاثیر دارد.(برای این مورد می توانید با یک آرایشگر کار بلد و خوش سلیقه مشورت کنید)


5ـ  با کرم ضدآفتاب از پوست تان محافظت کنید

حتما از کرم ضدآفتاب به طور مرتب استفاده کنید.پوست سالم و زیبا قطعا زمانی برای تان ماندگار خواهد بود که از آن به شکل صحیح محافظت کنید.کرم های ضدآفتاب را براساس جنس پوست تان، شهر و منطقه ای که در آن زندگی می کنید و میزان SPF آن خریداری نمایید.
مطالب بیشتر: نکاتی که درباره کرم ضدآفتاب باید بدانید


6ـ مراقب دندان های تان باشید

با مسواک زدن مداوم مراقب دندان هایتان باشید.اگر در قسمت جلویی دندان تان مشکلی وجود دارد مثل نامرتب بودن و یا خرابی دندان، حتما با یک پزشک مجرب مشورت کنید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ