با روش های طبیعی صاحب گونه شوید!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۴۰۳ بار بازدید شده

با روش های طبیعی صاحب گونه شوید!
گونه بخشی از صورت است که معمولا مورد توجه قرار نمی گیرد در حالی که در فیزیک صورت و زیبا دیده شدن آن بسیار تاثیر گذار است. اکثرا کسانی که لاغر هستند به خاطر پر نبودن صورت و نداشتن گونه ناراحتند اما این موضوع منحصر به آنها نیست.داشتن یک گونه برجسته به زیبایی صورت هر کسی کمک می کند. حتی افراد چاق هم به خاطر افتادگی که صورت شان ایجاد می شود به پر تر شدن بخش هایی از صورت شان هستند که اکثرا به سمت کرم گونه گذاری می روند.
یکی از راه های طبیعی برای برجسته تر کردن گونه ها غیر استفاده ار کرم مخصوص آن انجام تمرین های ساده ورزشی صورت هستند. این تمرینها برای تمام افراد در تمام سنین مناسب می باشند. با انجام روزانه آنها ماهیچه های گونه به تدریج ورزیده تر می گردند، حجم آنها افزایش پیدا می کند و صورت جذاب تر دیده می شود.

تمرین اول
مکیدن انگشت یک تمرین ساده برای ایجاد گونه است. یکی از انگشتان را در دهانتان بگذارید و بعد لبها را دور آن جمع کنید و بمکید. 5 ثانیه این کار را انجام دهید بعد  انگشت را از دهان خارج  کرده، 20 ثانیه استراحت کنید. دوباره این حرکت را تکرار کنید. در طول روز حداقل 15 و حداکثر 30 بار، این تمرین را انجام دهید.

تمرین دوم
لب ها را جمع کنید(به حالت غنچه)  بعد بدون اینکه لبها را از هم باز کنید و لبخند بزنید. طوری که دندانهایتان مشخص نشود، حال تا جایی که برایتان امکان دارد لبخند بزنید. سپس عضلات را راحت بگذارید تا استراحت کنند. دوباره این کار را تکرار کنید. تعداد این تمرین را مثل تمرین بالا روزانه تکرار کنید.

تمرین سوم
لب و دندان را بهم بسته نگه دارید. لب بالا را باد کنید. آن را ده ثانیه در همین حالت نگه دارید.  همین حالت را برای گونه سمت چپ انجام دهید و آن را باد کنید. همین مقدار صبر کنید. بعد همین کار را با لب پایینی انجام دهید.  حالا باید بادکنک را به گونه سمت راست منتقل کنید. ده ثانیه به همین شکل بمانید. روزی 3 تا 4 بار این تمرین را انجام دهید.
اگر لاغر هستید و می خواهید صورت چاقی داشته باشید با رژیم غذایی نشاسته می توانید خیلی سریع صاحب صورت و گونه ای چاق شوید.برای این کار روزی یک بشقاب سیب زمینی سرخ کرده بخورید، حتی سیب زمینی آبپز شده هم خیلی موثر است. 

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ