برای استفاده از اتو مو این نکات را حتما رعایت کنید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۴۵۲ بار بازدید شده

برای استفاده از اتو مو این نکات را حتما رعایت کنید
اگر شما هم از اتو مو برای صاف کردن موهای تان استفاده می کنید لازم است نکاتی را رعایت کنید تا موهای تان در اثر استفاده ی مداوم آسیب نبیند و سالم بماند.
ما در این مقاله 8 نکته را برای تان جمع آوری کرده ایم که با رعایت این موارد تا حد زیادی می توانید سلامت موهای تان را حفظ کنید.

1ـ حتما قبل از اتو کشیدن موهای تان را خشک کنید(پیشنهاد می کنیم این کار را با سشوار انجام دهید) اما بخاطر میزان گرمای بالای اتو مو بهتر است کمی موهای تان تر باشد.
2ـ بعد از خشک کردن، از براق کننده های مو استفاده کنید تا موهای تان درخشان و زیباتر شود و یا می توانید با باد سرد سشوار هم این کار را انجام دهید چون باد سرد سشوار باعث براق کردن موهایتان میشود.
3ـ اگر موهای فر،وز و یا پرپشتی دارید، برای اتو کشیدن دسته های باریک و کمی را جدا کنید و اتو بکشید تا سریع تر و راحت تر موهای تان صاف شود.فقط از براق کننده ها قبل از اتو و از واکس و کرم مو بعد از اتو کشیدن استفاده کنید تا از موخوره جلوگیری کنید.
4ـ اما اگر موهای تان صاف و فقط کمی موج دارند، چون این نوع از موها به نسبت موهای فر، شکننده و ضعیف تر هستند پیشنهاد می کنیم قبل از اتو کشیدن کمی واکس یا کرم مو به انگشتان تان زده و به موهای تان بمالید تا لایه ای بین مو و اتو ایجاد شود.
5ـ و اگر موهای خیلی فری دارید ابتدا یک بار با جدا کردن دسته های کم از مو، و اتو کشیدن به آن ها واکس بمالید و دوباره دسته ی ضخیم تری از مو را اتو کنید تا کاملا صاف و مطابق میل تان باشد.
6ـ استفاده مداوم از اتو مو باعث ریزش و ضعیف شدن موهای تان می شود پیشنهاد می کنیم حداقل 24 ساعت به موهای تان استراحت دهید.
7ـ اگر موهای تان را رنگ، مش یا هایلایت کرده اید بخاطر دکلره و رنگ، مقاومت موهای تان در برابر حرارت کم می شود پس حتما قبل استفاده از اتو مو، کمی واکس به کف دست تان زده و به موهای تان بمالید تا لایه ای بین موهای تان و اتو ایجاد شود.
8ـ و مورد آخر اینکه اتو کشیدن از ریشه، به موهای تان آسیب زده و باعث ریزش آن ها می شود پس با کمی فاصله از ریشه، موهای تان را اتو کنید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ