برای خرید آبمیوه گیری به چه نکاتی توجه کنیم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۴۷۴۳ بار بازدید شده

برای خرید آبمیوه گیری به چه نکاتی توجه کنیم؟
آبمیوه گیری امروزه دیگر جزو لوازم آشنای خانه ی ما است.آبگیری میوه های دلخواه تان تنها در چند دقیقه.اما بعضی ها همین وسیله کمکی خانم ها را با سر و صدای زیادش می شناسند و یا دردسر هایی مانند شستن قطعات ریز و درشت، سرهم کردن نسبتا سخت مدل های مختلف و... ولی از این نکته هم نباید غافل شد که ارمغان این دستگاه کوچک آیمیوه های گوارا است!
شاید همین علاقه ما به آبگیری میوه ها باشد که منجر به تولید سالانه صدها مدل مختلف از برندهای معتبر شده باشد.اما آیا می دانید در زمان خرید آبمیوه گیری به چه نکاتی باید دقت کرد؟

راهنمای خرید آبمیوه گیری

امروزه در بازار مدل های مختلفی از آبمیوه گیری (هم ایرانی و هم وارداتی) وجود دارند.قبل از خرید ابتدا نیازتان را مشخص کنید چون براساس نیازتان است که مواردی مانند امکان تنظیم سرعت، قدرت موتور، داشتن پارچ، گنجایش ظرف تفاله، تنظیم ورود پالت و... برای تان مهم میشود.بعد از آن با تعیین بودجه شروع به جستجوی محصول مورد علاقه تان کنید.قبل از خرید در مورد برندی که قصد تهیه یکی از محصولات آن را دارید خوب تحقیق کنید و سعی کنید موتور با قدرت مناسب تهیه کنید.


سعی کنید دستگاهی با دهانه ورودی بزرگ تهیه کنید که بتوانید حتی بدون قطعه کردن میوه ها آن ها را وارد دستگاه کنید.چون آبمیوه گیری هایی با دهانه کوچک شما را دچار مشکل می کنند.

بسیار اهیمت دارد که قبل از خرید حتما در مورد خصوصیات دستگاه از فروشنده سوال کرده یا از افرادی که از این نوع آبمیوه گیری استفاده کرده اند، سوال کنید. ممکن است آن آبمیوه گیری دارای برخی از ویژگی ها باشد که برای شما مفید نباشد.

هرچند که امروزه اکثر برندهای معتبر محصولات کم صدایی را تولید می کنند اما صدای دستگاه را نیز حتما بررسی کنید.بعضی از برندها دارای محصولاتی هستند که غیر از سروصدای زیاد لرزش زیادی هم دارند که نشان از ایراد دستگاه است.

قدرت دستگاه را فراموش نکنید . توصیه می شود قدرت دستگاه را قبل از خرید به دقت مورد بررسی دقیق قرار دهید. معمولا قدرت دستگاه ها حداقل از ۶۰۰ وات شروع می شود و مدل های قوی تر تا ۱۵۰۰ وات قدرت دارند.و در رابطه با سرعت نیز طبیعتا محصولی با امکان تنظیم سرعت های متفاوت امکان مدیریت بهتری حین کار به شما میدهد.

و مورد آخر اینکه به هیچ وجه دستگاه را بدون گارانتی نخرید.و پیشنهادی که خودمان هم در فروشگاه روشا همیشه به خریداران مان داریم این است که دقت کنید نماینده تعمیرات برند مورد نظر در شهر شما هم وجود دارد یا خیر که اگر برای دستگاه تان مشکلی بوجود امد دچار زحمت نشوید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ