برای مناسبتهای مختلف تابستان چطور آرایش کنیم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۲۹۸ بار بازدید شده

برای مناسبتهای مختلف تابستان چطور آرایش کنیم؟
آرام آرام روزهای بلند و گرم تابستان از راه می رسند. این روزها، روزهای مناسبی برای گردش و تفریح می باشند،حتما شما هم دوست دارید مانند دیگران از این روزهای زیبا بهره ببرید، به گردش و تفریح بپردازید و به همراه دوستان و همکارانتان مهمانی و مجالس بروید. در این صورت نیاز است بدانید با توجه به هر یک از موقعیت های تفریحی باید به چه نوع آرایشی داشته باشید.
هر کسی در تابستان ممکن است برای مناسبتهای متفاوت به محل های مختلف دعوت بشود. این مناسبتها می تواند از یک مهمانی ساده دوستانه تا یک مجلس عروسی باشد. در این متن آرایش مناسب برای مناسبتهای مختلف را برایتان شرح دهیم.

آرایش مناسب برای تفریحات تابستانه

بسیاری از افراد در روزهای تابستان برای تفریح به کنار دریا می روند. اگر می خواهید در ساحل روزهای خوبی را بگذرانید بهتر است آرایشی متناسب با آن داشته باشید. اگر از جمله کسانی هستید که رنگ های برنزه را دوست دارند وقت خوبی است تا از کرم های برنزه کننده استفاده کنید. آرایش شما باید از نوع ضدآب باشد. خط چشم، ریمل مژه، ریمل ابرو، همگی باید از نوع ضدآب باشد.برای رژلب نیز نوع براق با رنگ تیره آن را انتخاب کنید البته با توجه به سلیقه شخصی می توانید از رنگهای براق روشن نیز استفاده کنید.
حضور در جمع های دوستانه یکی از بهترین تفریحات در روزهای تابستان است. برای آرایش در یک جمع دوستانه، ابتدا کرم ضد آفتاب بزنید.صبر کنید که روی پوست تان بنشیند. بعد کرم پودر طلایی بردارید مقداری از آن را به روی گونه، پیشانی و پل بینی بزنید. حالا نوبت سایه چشم است. یک سایه چشم با رنگ روشن انتخاب کنید در کنار آن یک رژلب براق هلویی یا صورتی رنگ بزنید. این آرایش برای یک جمع دوستانه در تابستان بسیار مناسب است.
اکثرا کنسرتهای شاد در روزهای تابستان طرفداران بیشتری دارند. اگر شبی از شبهای تابستان خواستید به یک کنسرت شاد بروید. نیازمند آرایش متفاوتی هستید. برای آن استفاده از یک کرم سبک با رنگی مطابق با رنگ پوست تان به همراه ریمل برای مژه ها و ابروها از نوع ضد آب، با رژلبی به رنگ مات روشن مناسب است.
آرایش ویژه صبح
اگر روزی از صبح های تابستان خواستید برای پیاده روی بیرون بروید. برای آرایش تنها به یک کرم ضدآفتاب و یا یک کرم پودر سبک نیاز دارید. کمی برق لب احتیاج دارید.
آرایش ویژه شب
برای آرایش در مهمانی ها و ضیافت های تابستان از سایه چشم های دودی استفاده کنید. آرایش چشم گربه ای از جمله آرایش های مناسب شب های تابستان است. برای رژگونه و رژلب رنگهای مات بسیار مناسبند. شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی رنگهای براق را جایگزین این رنگها کنید.
آرایش ویژه عروسی تابستان
جشن های عروسی در هر وقتی از سال می تواند باشد اما آرایش مخصوص این مجالس در طول تابستان وقت و حوصله بیشتری می طلبد. برای شرکت در جشنهای عروسی در تابستان باید به رنگ محصولات آرایشی تان توجه کنید. رنگهای روشن و براق بهترین گزینه برای شما هستند و محصولات حجم دهنده نیز برای این جشنها مناسبند. می توانید از انواع رژلبهای حجم دهنده، ریمل های حجم دهنده و رژگونه های آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ