جوش هر قسمت صورت به چه معناست؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۳۹۳ بار بازدید شده

جوش هر قسمت صورت به چه معناست؟
جوش ها بیهوده و بی جهت روی صورت و دیگر بخش های پوست بدن پدیدار نمی شوند. هر کدام از آنها با توجه به این که در چه قسمتی از پوست به وجود آمده اند، معنایی دارند. شما می توانید با نگاه کردن به اینکه جوش تان در چه ناحیه ای از صورت هست، دلیل بروز آن را بیابید.
شیوه رژیم غذایی و خوراکی هایی که مصرف می کنید، طرز زندگی و میزان فشار های روحی و استرسی که دارید و بسیاری از عوامل دیگر،  همگی در ایجاد جوش ها تاثیر گذار هستند. این موضوع مورد تایید پزشکان طب سنتی قرار گرفته و به تجربه نیز ثابت شده است. بر طبق آن،  جوش هایی که در روی چانه، بیشتر استرس مربوط می شود. جوش در گوشه لبها تغییر هورمونی تاثیرگذار است. نشانه تماس با آلودگی مثل آب و هوای آلوده، بالش یا تلفن همراه آلوده و آلرژی است. همچنین نشانه قلیایی بودن بدن شماست. پس از خوراکی هایی لبنیات، کافئین و شکر اجتناب کنید. همچنین بهتر است غذاهایی با طبع گرم نخورید.
اگر روی پیشانی، جوش می زنید باید از غذاهای با چرب و فراوری شده بپرهیزید. آب بیشتر بنوشید. اگر بین ابروهایتان جوش می زند، نشانه حساسیت غذایی است. مصرف لبنیات، الکل و غذاهای چرب، می تواند باعث بروز این مشکل شود. جوش های دور چشم، نشانه کم آبی بدن است. اگر روی بینی تن جوش می زند، دچار کمبود ویتامین B شده اید.
    

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ