روز عروسی را به یک روز به یادماندنی تبدیل کنید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۰۵۶ بار بازدید شده

روز عروسی را به یک روز به یادماندنی تبدیل کنید
هر کسی دلش می خواهد، وقتی در جشن عروسی حضور پیدا می کند، زیبا به نظر برسد. چه برسد به عروس، که مرکز توجه است، دوست دارد در زیباترین حالت ممکن خود باشد. علاوه بر این، این جشنها در عکسها و فیلم ها ماندگار می شوند و تا سالها یادآور خاطره ی آن روز باقی می مانند. 
برای یک مجلس عروسی بی عیب و نقض و شاد کارهای زیادی لازم است انجام شود. نکات اساسی که باید حتما رعایت کنید. حتی اگر ساده و پیش پاافتاده به نظر برسند.  
در روز عروسی تان چیزهای جدید را امتحان نکنید. مخصوصا یک تغییر اساسی مثل برنزه کردن، کوتاه کردن مو، برجسته کردن گونه ها. امتحان کردن مدل آرایش جدید در روز عروسی، مطلقا ممنوع!
این کار باعث می شود  عروسی تان  به شما خوش نگذرد. حتما از دو یا سه ماه قبل، ایده هایتان را برای روز عروسی امتحان کنید. از مدل مو گرفته، تا لباس عروسی.  
رنگ رژلب را کمی روشن انتخاب کنید. برای ماندگاری رژلب، قبل از زدن آن، خط لب را روی لب پخش کنید. اگر از رژلب به تنهایی استفاده کنید، رنگ آن بعد از مدتی محو می شود.  به آرایش تان هم حتما پودر بزنید تا ثابت گردد، رنگ پوست مات شود و  در عکس ها براق نیفتید. موی مصنوعی هم یکی از مواردی است که در عکس ها زیر نور فلش دوربین، تغییر رنگ می دهد. عکس ها را خراب می کنند.
رنگ ابرو را با رنگ موهایتان یکی باشد. سعی کنید، قسمتهای خالی ابرو را قبل از عروسی پر کنید. عروسی زیباست که ابروهای طبیعی داشته باشد، شکل ابرو بر روی زیبایی چشم ها و  صورت تاثیر زیادی دارد. از آن غافل نشوید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ