عینک آفتابی بزنید تا دور چشم تان چروک نشود!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۰۷۶ بار بازدید شده

عینک آفتابی بزنید تا دور چشم تان چروک نشود!
دقایقی زیر نور آفتاب بیاستید، اولین تغییری که در صورت تان به وجود می آید، چیست؟ اخم می کنید و به خاطر تابش نور آزاردهنده ی آفتاب، پلک چشم هایتان را بهم نزدیک می کنید. حال تصور کنید که پوست اطراف چشم هایتان ساعت ها در طی روز در این وضعیت باشد چه می شود؟ حتما می توانید نتیجه را حدس بزنید. پوست دور چشم تان، چروک می شود. اکثر افراد بعد از سی سالگی متوجه چروک های اطراف چشم هایشان می شوند.حال اگر با این مشکل روبرو شدید، چه راه درمانی وجود دارد؟
همه ی ما برای محافظت از پوست مان به طور مستمر از کرم ضد آفتاب استفاده می کنیم. این کرم ها خیلی خوب از پوست، در برابر اشعه مضر ماورای بنفش محافظت می کنند. اما از این کرم برای تمام پوست صورتمان می توانیم استفاده کنیم، به جز دور چشمهای مان. برای مراقبت از چشم ها و پوست نازک اطراف، چه کاری باید انجام دهیم؟
اگر به دنبال کرمی موثر هستید، از پماد ویتامین A استفاده کنید. این پماد در زیر پوست تولید کلاژن می کند و چروک را برطرف می کند. همچنین خیلی ارزان است و از هر داروخانه ای می توان آن را تهیه کرد.
برای مراقبت از پوست اطراف چشم هایتان، آن را همیشه با کرم مرطوب کننده و یا کرم های دور چشم، مرطوب کنید. به همراه این کار ها حتما در هر سنی که هستید، از عینک آفتابی با کیفیت مرغوب استفاده کنید. تا جلوی ایجاد مشکل را از همان آغاز بگیرید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ