معرفی کتاب بازاریابی و تبلیغات

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۹۰۴ بار بازدید شده

معرفی کتاب بازاریابی و تبلیغات

شما هم در شروع برای کسب و کارتان نقشه ها کشیدید و یا راه های مختلف بازاریابی را تست کرده اما به هدف مورد نظرتان نرسیده اید؟ این داستان اکثر کارآفرینان و مدیران کسب و کار است.برای شروع،راه های مختلفی را برای موفقیت شان می روند اما راهی که آنها را به هدف مورد نظرشان برساند کم است.
در فروشگاه روشا ما بخشی را با عنوان کتاب بازاریابی و تبلیغات برای همین منظور ایجاد کرده ایم.در این بخش کتاب هایی در حوزه بازاریایی تبلیغات گذاشته ایم که شما را دقیقا به همان هدف مورد نظرتان می رساند.محصولات بخش کتاب بازاریابی تبلیغات فروشگاه روشا توسط کارشناسان ما تهیه شده و تمامی کتاب ها پس از مطالعه در صورت عملی و مفید بودن شان در این بخش گذاشته میشود.
شما می توانید براساس کسب و کارتان و نیازی که برای آن احساس می کنید و یا هدفی که برای کسب و کارتان در نظر گرفته اید از بخش کتاب بازاریابی تبلیغات کتاب مورد نیازتان را انتخاب کنید.
ما در بخش کتاب بازاریابی تبلیغات برای هر کتاب توضیحات کاملی را در رابطه با آن نوشته ایم اما چون خرید به صورت اینترنتی ست ما برای تمامی کتاب ها گارانتی تعویض 15 روزه نیز قرار داده ایم تا بهتر بتوانید کتاب مورد نیازتان را انتخاب کنید.
برای ورود به این بخش بر روی کتاب بازاریابی و تبلیغات کلیک کنید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ