موقع خرید رژلب حتما به این موارد دقت کنید!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۳۵۹ بار بازدید شده

موقع خرید رژلب حتما به این موارد دقت کنید!
وقتی به یک مغازه برای خرید رژ لب می روید به چه فکر می کنید؟ به این که رنگ آن رژ به پوست شما می آید؟ یا با لباس شما ست است؟ شاید در نهایت به این فکر کنید که زمان انقضای محصولی که در حال خریداری آن هستید، چه تاریخی است؟ و یا تولید کدام مارک است؟ آیا فکر می کنید دانستن این موارد برای خرید یک رژ لب مناسب و بدون عوارض کافی است؟ به غیر از این موارد چه نکات دیگری است که باید به آن توجه کنید؟
همانطور که می دانید صورت ما بخاطر شرایط کاری که داریم و یا رفت و آمد مان در سطح شهر همیشه در برابر اشعه مضر خورشید قرار دارد و استفاده از کرم ضد آفتاب برای تمامی آن مورد نیاز است. اما این کرم ها را نمی توان برای لبها به کار برد. روش محافظت از لبها به گونه ی دیگری است. برای این منظور حتما باید از رژ لبی استفاده کنید که نسبت به اشعه مضر آفتاب مقاوم باشد. بسیاری از رژ لب ها که به صورت غیر استاندارد تهیه شده اند نمی توانند از پوست این قسمت از صورت محافظت کنند. عدم توجه به این موضوع در زمان خرید این قبیل محصولات می تواند باعث ایجاد سرطان لب شود. بنابراین حتما هنگام خرید به SPF رژ لب دقت کنید. SPF رژ لب مانند SPF ضد آفتاب است و عدد آن میزان مقاومت رژ لب را در مقابل نور خورشید نشان می دهد.
نکته ی دیگری که لازم است بدانید استفاده از برق لب ها است. برق لب به خاطر شفاف بودنش نور خورشید را از خود عبور می دهد و اشعه مضر آفتاب را به پوست می رساند و به این شکل باعث بروز سرطان می گردد. توصیه می شود استفاده از این نوع محصولات برای لب ها محدود و در زمانهایی که در مقابل نور آفتاب نیستید،باشد.
عامل دیگر بروز سرطان لب و دهان رژلب هایی است که سرب را به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده در خود دارد، سرب ماده مضر و خطرناکی است و با استعمال این رژها، امکان بروز سرطان دهان افزایش می یابد. پس در زمان خرید به لیست مواد تشکیل دهنده که روی قوطی درج می شود، دقت کرده و آن را بخوانید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ