مژه مصنوعی چه عوارضی دارد؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۴۲۶ بار بازدید شده

مژه مصنوعی چه عوارضی دارد؟
گذاشتن مژه مصنوعی، یکی از راه هایی است که خانم ها، برای زیبایی چشم هاشان استفاده می کنند. درحالی که، این کار شایع ترین دلیل ریزش مژه های واقعی هستند.اگزما، التهاب و عفونت چشم، تاری دید، خشکی چشم، از بین رفتن مژه ها برای همیشه، از جمله عوارضی است که انجام این کار به دنبال دارد. با این عوارض بهتر است هرگز به سراغ این کار نروید، که قیمتی گزاف دارد. اگر هم تا به حال به طور مداوم از مژه های مصنوعی استفاده می کردید، وقت آن رسیده که برای همیشه دور این کار را خط بکشید.
با چسباندن و برداشتن مژه های مصنوعی فشار زیادی روی پیاز مو وارد می شود، مژه ها بعد از مدتی می ریزند. با وجود اینکه مژه ها، از ریشه ها قطع نمی شوند، اما چون سرعت رویش آنها بسیار کند است، درمان آسیب وارد شده، بسیار طولانی است، و حداقل شش ماه طول می کشد که آثار بهیودی و رویش مژه ها مشاهده گردد.
عوارض مژه مصنوعی
حال اگر مژه های شما در اثر بی توجهی و استفاده از این روش نامناسب زیبایی ریخت، به هیچ وجه، برای پر کردن، جاهای خالی دوباره از مژه مصنوعی استفاده نکنید. مصرف لوازم آرایشی را تا درمان کامل، کنار بگذارید. گاهی اوقات بانوان برای درمان به دنبال کاشت مژه می روند، در این صورت، حتما برای انجام این کار به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید. هیچ آرایشگاهی برای این کار مناسب نیست. آنها تنها مژه مصنوعی را با چسبی قوی تر که استحکام بیشتری دارد، جای مژه واقعی می گذارند. پیداست که این کار مانع رشد مجدد مژه های آسیب دیده می شود. 

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ