نکاتی که باید برای آرایش سال نو بدانید!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۰۶۹ بار بازدید شده

نکاتی که باید برای آرایش سال نو بدانید!
به آغاز سال نو نزدیک می شویم. طبیعتا این روزهای پایانی سال، روزهایی پر از جنب و جوش و فعالیت برای همه است و بسیاری از افراد خود را برای مهمانی ها و دید و بازدیدها آماده می کنند، تا در اولین روزهای سال جدید ظاهری آراسته تر از پیش داشته باشند و زیباتر از هر وقتی به نظر برسند.اگر شما بتوانید با همه مشغله هایی که قبل از عید دارید، با به خرج دادن کمی حوصله،نکات کوچکی را رعایت کنید،به خودتان کمک می کنید تا آسانتر به آنچه که می خواهید برسید.
سالنهای آرایشی در پایان سال بسیار شلوغ هستند و آرایشگران نمی توانند دقت و ظرافت لازم را داشته باشند،بنابراین اگر می خواهید برای سال نو موهای خود را رنگ و یا مش کنید،حتما برای این کار در نیمه اول اسفند ماه به سالنهای آرایشی مراجعه کنید.در این روزها آرایشگرها فرصت بیشتری دارند و با دقت بیشتری کار می کنند.علاوه براین حدود یک هفته طول می کشد که رنگ مو جا بیافتد و برای رنگ کردن ریشه مو هم فرصت کافی برایتان وجود دارد.

- اما چه رنگ مویی را باید انتخاب کنید؟
رنگ مو یی که انتخاب می کنید باید با رنگ چشم و پوست تان هماهنگ باشد.معمولا برای کسانی که پوست سفید و چشم روشنی دارند رنگ های بلوند روشن توصیه می شود اما اگر پوست سبزه ای دارید، رنگهای عسلی برایتان بهتر است. انتخاب رنگ مو به ویژگی های صورت نیز بستگی دارد. حتما در انتخاب رنگ مو توجه کافی را داشته باشید، رنگ موی نامناسب سن فرد را بیشتر نشان می دهد. بنابراین وقتی در انتخاب رنگ مو اشتباه کنید، به جای داشتن چهره ای جوان و شاداب، صاحب چهره ای پیر و خسته می شوید.

برای کوتاهی، فر کردن و صاف کردن مو نیز بهترین زمان نیمه اول اسفند است. حتما می دانید که مدل موهایتان باید با لباسی که می پوشید، سنی که دارید، مراسمی که می خواهید در آن شرکت کنید متناسب باشد و با توجه به آنها مدلی را انتخاب کنید. برای موهای صاف شده تان هم نگران نباشید، هر چند در طول یک ماه ممکن است موها به اندازه یک سانتیمتر رشد کنند، ولی با این وجود، امتداد خوبی پیدا می کند.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ