نکاتی که باید موقع خرید کرم دور چشم بدانید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۱۰۲ بار بازدید شده

نکاتی که باید موقع خرید کرم دور چشم بدانید
همه می دانیم که پوست دور چشم حساس ترین بخش پوست صورت است. خیلی زود چروک بر می دارد و سن و سال فرد را بیشتر از آنچه هست نشان می دهد. تیرگی دور چشم مشکل رایج دیگری است که بر روی زیبایی تاثیر منفی می گذارد. این مشکلاتی است که هیچ کس دوست ندارد به آنها دچار شود، استفاده از کرم دور چشم یکی از راه های پرطرفدار برای رهایی از این دست این معضلات است.

نکاتی که باید موقع خرید کرم دور چشم بدانید

قبل از هر کاری ببینید هدف تان از خرید کرم های دور چشم چیست؟ ضد چروک می خواهید یا ضد تیرگی؟ موقع خرید که رسید، حتما مواد تشکیل دهنده تیوپ را بخوانید. اگر دنبال یک کرم ضد چروک هستید، کرمی که می خرید باید حتما حاوی رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q12 و ویتامین C باشد. اما اگر کرم دور چشم برای رفع سیاهی، می خواهید، باید حتما حاوی ویتامین K باشد یا حداقل یکی از مواد هیدروکیتون، کافئین، رتینول را در خود داشته باشد.

از خرید چه کرم هایی باید خودداری کرد

همان قدر که لازم است بدانید چه موادی در کرم مصرفی تان به چه منظوری به کار گرفته شده، باید بدانید که چه موادی برای شما مضر است و نباید از آن استفاده کنید.اگر روی بسته را خواندید و حاوی هریک از موارد زیر بود، از خرید آن صرف نظر کنید.
_ از خرید کرمهای حاوی مواد معطر خودداری کنید.
_ الکل و منتول می تواند باعث التهاب پوست گردد، از خرید کرم های حاوی این مواد نیز اجتناب کنید.

نحوه مصرف کرم دور چشم چگونه است؟

استفاده از کرم دور چشم تکنیک خاصی دارد، برای زدن این کرم اول از گوشه داخلی چشم شروع کنید، به آرامی آن را روی پوست زیر چشم پخش کنید. به سمت بیرون بروید. اگر این روش برایتان سخت است از گوشه خارجی چشم هم می توانید شروع کنید تا به بینی برسید. زدن کرم روی پلک توصیه نمی شود، کرمی که روی پلک می زنید، به تدریج وارد چشم می شود، و عوارضی را به بار می آورد.حتما کرم را به صورت ضربه ای و با انگشت وسط تان به دور چشم بزنید تا جذب پوست تان شود. و به هیچ وجه کرم را با انگشت نمالید چرا که باعث بیشتر شدن چروک و تیرگی آن می شود.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ