پرکاربردترین انواع مدل مژه مصنوعی را بشناسید!

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۵۸۵۱ بار بازدید شده

پرکاربردترین انواع مدل مژه مصنوعی را بشناسید!
مژه های مصنوعی انواع مختلفی دارند و این موضوع در بعضی موارد باعث سردرگمی بسیاری از اشخاص در زمان انتخاب می شود.ما در این مقاله بهترین و پرکاربردترین مدل های آن را برایتان شرح می دهیم تا به خوبی از انتخابهایی که می توانید داشته باشید آگاه شوید.
امروزه استفاده از مژه های مصنوعی یکی از راه های بسیار رایج برای بهره مندی از زیبایی است.بسیاری از اشخاص با دلایلی از قبیل ریزش، کم پشتی، کوتاهی، نازکی مژه ها و یا صرفا برای پرپشت نشان دادن مژه ها و جذابیت بیشتر چشمها و همچنین در کنار لوازم آرایشی دیگری که استفاده می کنند، به فکر استفاده از مژه مصنوعی می افتند.در چنین موقعیتی لازم است بدانید از بین انواع مدلها بهترین مژه های مصنوعی کدامند و چرا کاربرد بیشتری دارند؟

پرکاربرد ترین مژه مصنوعی, انواع مژه مصنوعی

مژه های طبیعی: این مژه ها حجم متوسط دارند و معمولا نازک و ظریفند.شما می توانید از آنها در طول یک روز استفاده کنید.زیاد جلوه نمی کنند و شاید در ظاهر مشخص نشوند طوری که زیبایی ناشی از آن از پیش طبیعی به نظر می رسد و از جمله بی دردسرترین نوع مژه مصنوعی هستند.
مژه های تکی: گذاشتن این مژه ها دقت و حوصله زیادی می طلبد و باید آنها را یکی یکی روی خط مژه چسباند. اما با این مژه ها می توانید ضخامت و عرض مژه ها را بیشتر کنید. همچنین اگر به دلیل نسبت اندازه چشم هایتان در استفاده از مژه های مصنوعی مشکل دارید استفاده از مژه های تک بهترین گزینه برای شماست.
مژه مصنوعی با طول کوتاه: این مدل از مژه ها از سایر مدلها طبیعی تر به نظر می رسند و چهره فرد را جذاب تر می کنند. می توان گفت که برای مراسم ها بهترین انتخاب به شمار می آیند. اکثرا دارای نوکهای  کوتاه و بلند می باشند.
مژه های کامل: و اما مژه های با طول کامل! این مژه ها روی چهره بیشتر نمود پیدا می کنند و ظاهرتان را کاملا تغییر می دهند.می توانید برای تاثیر زیباتر نوک آنها را با ریمل کمی خم کنید. این گونه با وقارتر به نظر می رسند.
به یاد داشته باشید که به خاطر مسائل بهداشتی از یک جفت مژه مصنوعی حداکثر تا 5 بار استفاده کنید و هیچگاه آنها را با کسی شریک نشوید. همچنین برای جلوگیری از آسیب به مژه های اصلی، موقع برداشتن مژه مصنوعی از خیس کردن نوار آن بپرهیزید. ابتدا با استفاده از سیلیکون آرایشی سعی کنید چسب ها را شل کنید تا راحت تر بتوانید مژه ها را بردارید. سپس به آرامی مژه را از وسط بگیرید و بکشید. بعد از اتمام کارتان موادی را که به کار بردید پاک کنید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ