چرا باید قبل از خواب آرایشمان را پاک کنیم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۲۲۳ بار بازدید شده

چرا باید قبل از خواب آرایشمان را پاک کنیم؟
ممکن است شنیده یا خوانده باشید که قبل از خواب باید حتما مواد آرایشی را از روی پوست پاک کرد تا به اصطلاح پوست نفس بکشد و تازه شود. اما آیا این حرف درست است و در طول شب پوست احتیاج به فرصتی برای ترمیم و بازسازی دارد؟و یا این طرز فکر اشتباه است و اصلا نیازی به نیست خود را به زحمت بیاندازید؟ما در این مقاله توصیه متخصصان این دوره را برای تان گردآوری کرده ایم.
شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که شستن و پاک کردن مواد آرایشی را از روی پوست قبل از خواب چندان جدی نمی گیرند و یا حتی ممکن است فکر کنید چون در مواد آرایشی شما هیچ ماده ای که به پوست آسیب برساند و منافذ آن را ببندد وجود ندارد پس مشکلی پیش نمی آید. اما این طور نیست! باید بدانید که پوست و منافذ آن یکی راه های دفع مواد مضر از بدن هستند و به صورت طبیعی در طول خواب بدن سموم و مواد زائد را از راه منافذ پوستی دفع می کند.حال اگر به هر دلیلی این کار انجام نشود و یا به طور ناقص انجام شود باعث بروز مشکلات زیادی می گردد. وقتی پوست شما با مواد آرایشی پوشیده شده، نمی تواند مواد مضر را دفع کند. این در مورد تمامی لوازم آرایشی حتی آنها که گفته می شود هیچ ضرری ندارند نیز صدق می کند. با وجود مواد آرایشی در هنگام خواب پوست که دیگر نمی تواند مثل قبل و به شیوه معمول کار کند و توانایی خود را برای تمیز کردن و همچنین نوسازی از دست می دهد و به دنبال آن از هر نظر مستعد انواع جوش شده و در دراز مدت مشکلاتی از قبیل تغییر رنگ نواحی دور چشم، سست شدن مژه ها، جوش، لک های پوستی، چروک پوست و غیره در چهره فرد نمود پیدا می کنند.به همین دلیل است که تمامی متخصصان معتقدند باید حتما قبل از خواب مواد آرایشی را از روی صورت بشویید تا از هر گونه آلودگی پاک شود.

پاک کننده آرایش, تمیز کردن پوست صورت

چگونه صورت خود را تمیز کنیم؟

برای پاک کردن آرایش صورت تان می توانید هم از مواد خانگی مانند گلاب کمک بگیرید و همینطور موادی که در بازار به عنوان پاک کننده آرایش صورت و یا پاک کننده آرایش چشم هستند استفاده کنید. طبیعتا این محصولات مدل های مختلف و کیفیت های مختلفی دارد در فروشگاه های اینترنتی این امکان فراهم شده تا با مطالعه توضیحات هر محصول و همچنین نظرات خریدارانی که قبل از شما از محصول استفاده کرده اند می توانید پاک کننده مورد نیازتان را انتخاب کنید. در بین فروشگاه ها، فروشگاه اینترنتی روشا سعی کرده است بهترین برندهای کشور را در سایت خود گردآوری کند و با مناسب ترین قیمت ها و همچنین تخفیف های روزانه خود توانسته کمک بزرگی به خانم هایی که قصد تکمیل زیبایی خود را دارند کند.برای مشاهده محصولات با تخفیف و خواندن نظر مصرف کننده های آن روی لینک زیر کلیک کنید:

پاک کننده آرایش, تمیز کردن پوست صورت

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ