چرا لاک زدن عوارض دارد؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۸۸۸ بار بازدید شده

چرا لاک زدن عوارض دارد؟
واقعا باور کردن این موضوع سخت است که مقداری لاک ناخن رنگی زیبا در یک قوطی کوچک ضرری داشته باشد و یا مشکلاتی را برای مصرف کننده خود به بار بیاورد. با این حال همه ما از این طرف و آن طرف شنیده ایم که لاک ناخن این مشکل  یا آن عارضه را ایجاد می کند، اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به این حرف ها اعتنا نکرده و همچنان به استفاده بیش از حد از این ماده ادامه می دهید، لازم است حتما این مقاله را بخوانید.
تولوئن، فرمالدئید و دی بوتیل فتالات، مواد بسیار سمی مشهوری هستند که در بعضی از لاک ها به کرات به کار برده می شوند. تولوئن (ماده افزودنی در بنزین) در روکش لاک و برای ثابت کردن آن، مصرف می شود. علاوه بر این از این ماده خطرناک به عنوان ماده رقیق کننده هم استفاده می کنند. ماده مضر دیگر موجود در لاک فرمالدئید است، فرمالدئید خطر ابتلا به سرطان را بالا می برد. اکیدا توصیه می شود از خرید هر نوع لوازم آرایشی و بهداشتی که حاوی این ماده باشد، خودداری کنید. آن را معمولا جهت سفت کردن ناخن به کار می برند. همچنین برای ضدعفونی کردن، لوزام آرایشی و  مراقبتی ناخن در مکانهای عمومی استفاده می شود. ماده ای که برای افزایش انعطاف پذیری به لاک ناخن اضافه می شود، دی بوتیل فتالات نام دارد، که باعث بروز مشکلات باروری می گردد.

عوارض لاک ناخن

خرید لاک ناخن بدون عوارض

امروزه با توجه به تاکید و نظارت هرچه بیشتر مجموعه هایی که در جهان مجوز بهداشتی را صادر می کنند و همینطور که شرکت های تولید کننده قصد جذب هرچه بیشتر مشتری های خود را دارند دیگر از لاک هایی که عوارض شدید داشته باشند و مواد کاملا شیمیایی استفاده کنند خبری نیست. امروز می توان با خیالی راحت تر لاک ها را تهیه کرد. فروشگاه اینترنتی روشا یکی از توزیع کننده هایی ست که انواع مختلفی از لاک ناخن با قیمت های متفاوت در سایت خود گردآوری کرده است که می توانید بعد از مشاهده نظرات مصرف کننده های آن و بررسی قیمت آن ها محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ