چطور با آرایش لب های تان را برجسته تر نشان دهید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۲۳۴ بار بازدید شده

چطور با آرایش لب های تان را برجسته تر نشان دهید
لب و آرایش آن به نوعی تمام کننده آرایش صورت می باشد.طوری که اگر به درستی و زیبایی آرایش شده باشد،بخش های دیگر صورت هم زیبا جلوه می کند. برای همین است که از قدیمی ترین دوران، شیوه آرایش لبها اهمیت داشته است. در دنیای امروز بسیاری از بانوان نیز به دنبال راهی برای زیباتر و برجسته تر نشان دادن لبهایشان هستند. برای این کار همیشه نیاز نیست به سراغ جراحی های گران قیمت و یا راه های پرهزینه بروید. شما می توانید با انجام  آرایش به شیوه ای ساده، به خواسته خودتان برسید.

لب های باریک را برجسته تر نشان دهید

لبهای باریکی دارید و می خواهید با آرایش برجسته تر دیده شوند؟ برای این کار، اول از همه، رژی انتخاب کنید که رنگ آن، هماهنگ با پوست صورت تان باشد. موقع زدن رژ، لبها را جدا از هم کنید، یعنی حالت لبخند بگیرید.  
اول یک مداد لب که رنگ آن از رنگ رژلب تان کمی پررنگ تر است انتخاب کنید. رنگ رژلب و مداد نباید تفاوت داشته باشد. رنگ متفاوت رژلب و خط لب تاثیر معکوسی در رسیدن شما به خواسته تان دارد. پس به این نکته دقت کرده و حتما از رنگ های مشابه استفاده کنید. مداد را دور لب مماس با خط لب تان بکشید. رنگ آن را با انگشت کامل روی لب تان پخش کنید. حالا می توانید، رژ لب بزنید. در انتهای کار با یک مداد سفید خطی ریز خط لب پایینی تان بکشید. اگر لبهای پهنی دارید، لازم نیست از مداد سفید استفاده کنید. یک براق کننده لب را به آرامی روی لب بکشید. این گونه لبها برجسته و زیبا می شوند. 

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

نظرات کاربران

#
هدی (1398/04/27) :
من فروشگاه آرایشی و بهداشتی دارم اگر انواع رژ لب و مداد لب های موجود تو سایتتون رو به تعداد بخوام برام ارسال میکنین؟

روشا . آی آر:

سلام هدی عزیز
برای مشاهده تمامی محصولات آرایش لب روی لینک آبی کلیک کنید تا محصولات کامل ان همراه با تخفیف هایشان را مشاهده نمایید.

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ