چطور موهای آسیب دیده و وز را حالت دهیم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۳۷۹ بار بازدید شده

چطور موهای آسیب دیده و وز را حالت دهیم؟
افرادی که موی آسیب دیده ای دارند همیشه این مشکل برای شان وجود دارد که نمی توانند حالت دلخواه شان را به موی شان بدهند. مخصوصا بعضی از موها به خاطر استفاده مکرر از رنگ و یا سشوار، آسیب بیشتری می بینند. این آسیب دیدگی بر ظاهر موها تاثیر منفی گذاشته و آنها را بد حالت و نافرم نشان می دهد.
اگر شما هم چنین مشکلی دارید برای اینکه بتوانید به موهای خود حالت دهید باید بتوانید آسیب دیدگی آن را پنهان کنید. برای این کار می توانید از ماسک ترمیم کننده مو استفاده کنید. با این کرم ها موها بهتر حالت می گیرند. تنها کافی است آنها را به نوک موهایتان بزنید.
راه دیگر استفاده از اسپری های مو است که باید آن را به نوک مو اسپری کنید سپس آنها را اتو کنید.
در کنار آسیب دیدگی موها،مشکل وز موها هم یکی از مشکلات رایج است که مانع زیبایی موهاست. برای از بین بردن وز موها بعد از حمام تا حد امکان با حوله رطویت موهایتان را بگیرید بعد وقتی موها کمی خشک شد.موها را به چند قسمت تقسیم کنید. یک قسمت را دور برس گردی بپیچید. سشوار را روی حرارت بالا قرار دهیدو موها را طوری که حرارت آن مستقیم به موها بخورد سشوار بکشید.اگر با این کار وز موهایتان از بین نرفت از سرم مو ضد وز سیلیکون دار استفاده کنید. برای استفاده از سرم آن را در کف دست تان بریزید و روی وز موها بزنید. سپس موها را اتو کنید تا وز آنها از بین برود.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ