چطور موهای مجعد را با موس حالت دهیم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۲۳۸۴ بار بازدید شده

چطور موهای مجعد را با موس حالت دهیم؟
خیلی از کسانی که موهای وز دارند برای خلاصی از شکل بد موها به سراغ بیگودی و سشوار کشیدن های طولانی می روند. اما اگر شما از جمله کسانی هستید که وقت و حوصله بیگودی و کار با سشوار را ندارید، استفاده از موس می تواند برایتان بهترین گزینه باشد. ما در این مقاله فواید، معایب و نحوه استفاده از موس را برای دوستانی که می خواهند موهای مجعد و فر خود را با این حالت دهنده صاف کنند توضیح می دهیم.
موهای فر و مجعد دیرتر از موهای دیگر حالت می گیرند و به مراقبت بیشتری نیاز دارند، حتی شکل دادن به آنها وقت و حوصله بیشتری می طلبد.برای این موها، نرم کننده مو و همینطور از حالت دهنده مو قوی نیاز است تا صاف بمانند و شکل وز به خود نگیرند. موس یکی از این حالت دهنده ها می باشد که از جمله ی شکل دهنده ها برای کنترل موها به شمار می رود و مانند کف نرم در قوطی ها فشرده شده و به بازار عرضه می شود.
حال اگر می خواهید از موس استفاده کنید باید بدانید چطور این کار را انجام دهید و چگونه می توانید از موس به بهترین شکل استفاده کنید؟

صاف کردن مو, طریقه استفاده از موس مو

از موس مو چطور استفاده کنیم؟

بهتر است قبل از مصرف قوطی را خوب تکان دهید. سپس مقداری موس را در کف دست تان بریزید و آن را به موهای خشک و یا مرطوب خود بزنید. شما می توانید برای پوشش بهتر از گرمای سشوار نیز استفاده کنید. اما اگر وز موهایتان زیاد است و به همین راحتی حالت نمی گیرند حتما بعد از حمام وقتی موها هنوز خیس و مرطوب هستند از موس استفاده کنید. کف نرم را با شانه زدن روی موهایتان پخش کنید و به همراه آن سشوار نیز به کار ببرید و به آرامی مو را از ریشه به سمت نوک خشک کنید. با این کار کوتیکول ها خوابیده و مو درخشش بیشتری می گیرد. برای قوام و خوش حالتی بیشتر موهای خشکتان را محکم در دست بگیرید. سشوار را طوری در دست نگه دارید که کمی دورتر از سر و رو به پایین قرار گیرد و باد سرد آن به سمت موهایتان باشد. با این کار به موها کمک می کنید به درخشش بیشتری برسند.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ