چه کرم پودری بخریم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۷۶۵ بار بازدید شده

چه کرم پودری بخریم؟
کرم پودر  یکی از لوازم آرایشی پرکاربرد بوده و همیشه جزو اولین لوازم آرایشی هست که در حین آرایش استفاده می شوند.همچنین رنگ، نوع و میزان سازگاری آنها با پوست، بر روی آرایش تاثیر فوق العاده ای می گذارد. علاوه بر این خیلی از خانم ها از کرم پودرها برای یک دست کردن، پوشاندن لک و روشن تر کردن پوستشان استفاده می کنند.
از آنجا که یک کرم پودر مناسب تاثیر زیادی بر زیباتر شدن آرایش دارد در این مقاله به بحث درباره نحوه انتخاب و خرید این وسیله آرایشی می پردازیم و برایتان توضیح می دهیم که چگونه کرم پودر مناسب با نوع پوست تان را انتخاب کنید.

انتخاب کرم پودر مناسب, خرید کرم پودر

برای پوست نرمال چه کرم پودری مناسب است؟

انتخاب کرم پودر برای کسانی که پوست نرمال و طبیعی دارند راحت ترین کار ممکن است. اگر پوستی طبیعی دارید می توانید از بیشتر محصولات آرایشی و کرم پودرها استفاده کنید. در صورتی که در پوست تان مشکلاتی مانند جوش، لک و غیره دارید محصولاتی را انتخاب کنید که بتوانند این معایب را بپوشانند.

چه نوع کرم پودری برای پوست چرب بخریم؟

از بین انواع پوست، پوستهای چرب نیازمند توجه بیشتری هستند و اگر در انتخاب محصولات آرایشی مورد استفاده دقت کافی نداشته باشید در زمان استفاده دردسرهای زیادی خواهید داشت.این پوست ها درخشش زیادی دارند پس باید کرمی را انتخاب کنید که از درخشندگی آن کم کند و ماندگاری بالاتری بر روی پوستهای چرب داشته باشند. برای این نوع پوست کرم پودر مات و بدون چربی مناسب می باشند. پنکک ها نیز به طور معمول با پوستهای چرب سازگارند و کسانی که این نوع پوست را دارند از این مزیت بهره مندند که می توانند پنکک ها را به راحتی استفاده کنند.
نکته دیگری که لازم است برای پوست های چرب رعایت شود استفاده از کرم ضد آفتاب ها و کرم های مرطوب کننده حاوی رنگدانه است. این مواد بر روی پوست نمی نشینند و ظاهر بدی به پوست می دهند. پس اگر پوست چربی دارید از این کرمها استفاده نکنید.

انتخاب کرم پودر مناسب, خرید کرم پودر

پوست خشک به چه کرم پودری نیاز دارد؟

اگر پوست خشکی دارید بهتر است کرم پودرهایی را انتخاب کنید کمی پوست تان را براق کنند.شما می توانید با خیال راحت از کرم پودرهایی با پایه روغنی استفاده کنید. اما مصرف پنکک و لوازم آرایشی بدون چربی و همینطور ترکیب پودر با آب باعث آسیب به پوست می شود و بهتر است از انجام آن اجتناب کنید.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ