چگونه از مخلوط کن و آسیاب فیلیپس استفاده کنیم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۸۳۸۵ بار بازدید شده

چگونه از مخلوط کن و آسیاب فیلیپس استفاده کنیم؟
اگر مخلوط کن و آسیاب فیلیپس را خریداری کرده اید اما از کاتالوگ های خارجی آن چیزی سر در نمی آورید و برای شروع بکار با دستگاه سوالی دارید می توانید از این مقاله استفاده کنید.این مقاله از سوالاتی که کاربران مان برای مان ارسال کرده اند+ مطالب سایت های خارجی که در رابطه با این موضوع مطالبی را نوشته اند ترجمه شده.
قبل از خواندن این مطالب 2 مورد را فکر می کنیم لازم باشد یادآوری کنیم یک اینکه طبیعتا برای هر محصول ویژگی هایی وجود دارد که در محصول دیگری نیست و ما سعی کرده ایم مواردی که در تمام محصولات مشترک هستند را برایتان بنویسیم و مورد دیگر اینکه ممکن است بعضی از مطالبی که در این بخش می خوانید برایتان موضوع ساده و پیش پا افتاده ای باشد اما برای بعضی از افراد واقعا موضوع مهمی است.

چگونه از مخلوط کن و آسیاب فیلیپس استفاده کنیم؟

ـ چرا زمانی که دستگاه را روشن می کنم بوی نامطبوعی از موتور خارج میشود؟
این موضوع برای تمامی دستگاه های جدید موضوعی طبیعی بوده و بعد از چند بار استفاده این بو برای همیشه از بین می رود.
اما مورد دیگری که باید توجه کنید این است که اگر به مدت طولانی از دستگاه مخلوط کن و آسیاب استفاده کرده اید و آن وقت از موتور بوی نامطبوعی خارج شد لطفا دستگاه را به مدت 60 دقیقه خاموش کنید تا دستگاه خنک شود و بعد از 60 دقیقه می توانید از دستگاه استفاده کنید.
اما اگر در حالت دوم که پس از 60 دقیقه روشن کردن دوباره از موتور بوی نامطبوع و یا دود خارج شد به نزدیک ترین نمایندگی فیلیپس در شهرتان مراجعه نمایید.

ـ فیلیپس در کدام شهرهای ایران نمایندگی خدمات پس از فروش دارد؟
ما در فروشگاه روشا برایتان لیست نمایندگی هایی که فیلیپس در شهرهای کشور دارد را جمع آوری کرده ایم می توانید با کیلک بر روی لیست نمایندگی های خدمات پس از فروش فیلیپس این فایل را دانلود نمایید.

ـ با مخلوط کن و آسیاب فیلیپس چه موادی می شود درست کرد؟
شما با مخلوط کن فیلیپس می توانید انواع نوشیدنی،سوپ،غذای بچه و پوره و حتی خرد کردن یخ را انجام دهید و با آسیاب فیلیپس می توانید انواع مواد سخت مانند برنج،قهوه،ادویه جات،سبزی ها و تمامی این مواد را می توانید هم در حالت خشک و هم در حالت تر آسیاب کنید.

ـ مخلوط کن و آسیاب فیلیپس امکان شستشو در ماشین ظرف شویی را دارد؟
بله. تمامی قطعات بجز موتور را می توانید در ماشین ظرف شویی بشویید.و موتور را هم بوسیله پارچه نم دار تمیز کنید.

ـ مخلوط کن و آسیاب فیلیپس را چگونه می توان تمیز کرد؟
راحت ترین و سریع ترین راه برای تمیز کردن پارچ مخلوط کن این است که کمی مایع شوینده به همراه آب درون پارچ بریزید و دستگاه را روشن کنید.بعد از حدود 20 ثانیه دستگاه را خاموش و آن را آب بکشید.(البته تمامی قسمت های مخلوط کن و آسیاب فیلیپس بجز موتور قابل شستشو در ماشین ظرف شویی است)

ـ می شود مواد داغ هم در ظرف مخلوط کن ریخت؟
بله.اما حداکثر دمای ماده ای که در ظرف میریزید نباید بیشتر از 80 درجه سانتیگراد باشد.

ـ هنگام استفاده از مخلوط کن و یا آسیاب موادی که درون ظرف هست به بدنه ی ظرف می چسبد چکار باید کرد؟
برای حل این موضوع ابتدا مخلوط کن یا آسیاب تان را خاموش کرده و با کاردک دور ظرف را تمیز کنید و یا کمی مایعی مانند آب به آن اضافه کنید

ـ زمانی که مایعی را به ظرف مخلوط کن اضافه می کنم،مواد به بیرون پخش می شوند برای این کار راه حلی هم وجود دارد؟
بر روی درب مخلوط کن فیلیپس،درب کوچک شیشه ای وجود دارد که زمانی که دستگاه شما روشن است می توانید بدون برداشتن درب اصلی براحتی مایع را اضافه کنید اما اگر مواد درون ظرف مخلوط کن شما آنقدر رقیق است که باز هم مواد به بیرون پخش می شوند طبیعتا تنها راه حل شما خاموش کردن دستگاه و بعد اضافه کردن مایع است.

ـ وقتی از مخلوط کن فیلیپس استفاده می کنم یک سری از مواد در زیر تیغه ها گیر می کنند و دستگاه قطع می شود راه حلی برای اینکار وجود دارد؟
برای این کار ابتدا دستگاه را خاموش کرده و با کاردک موادی که زیر تیغه ها گیر کرده اند را بیرون بیاورید البته این مورد بخاطر این است که مواد شما کمی بزرگ هستند پیشنهاد می کنیم قبل ریختن مواد به درون ظرف مخلوط کن،کمی کوچک ترشان کنید.

ـ گاهی اوقات وقتی از مخلوط کن و آسیاب فیلیپس استفاده می کنم مواد درون ظرف از پارچ بیرون میزند.کدام قسمت از کار من اشتباه بوده؟
مواد را تنها تا دو سوم حجم پارچ پر کنید.و اگر بیش تر از این،در پارچ موادی بریزید طبیعتا در زمان روشن شدن مخلوط کن مواد از پارچ بیرون میریزد.


این ها مواردی بودند از مجموعه سوالاتی که کاربران مان برای مان ارسال کردند و سوالاتی که از سایتهای خارجی ترجمه شده.امیدواریم سوال و جواب های بالا برای تان مناسب بوده باشد.اما اگر باز هم سوالی دارید می توانید از طریق بخش نظرات در پایین صفحه با ما در میان بگزارید.
لازم بذکر است تمامی محصولات فیلیپس در روشا.آی آر دارای 2 سال گارانتی  هستند.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ