چگونه با جراحی چال گونه ایجاد می شود؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۹۱۵ بار بازدید شده

چگونه با جراحی چال گونه ایجاد می شود؟
در گذشته یکی از نشانه های زیبایی صورت چال گونه بود و افراد کمی این شانس را داشتند که با آن به دنیا بیایند و این نشانه خاص را روی صورت خود داشته باشند، اما امروزه با جراحی پلاستیک همه می توانند، از این ویژگی دوست داشتنی بهره مند شوند.
چال گونه به خاطر یک نقض در عضلات صورت به وجود می آید، که در آن اتصال بیشتری بین پوست و عضلات عمیق صورت ایجاد می شود. بنابراین وقتی موقع خندیدن که عضلات منقبض می شوند پوست کشیده شده، چال گونه ایجاد می شود.
 در حال حاضر پزشکان متخصص، این ویژگی زیبایی را، با یک عمل جراحی ساده و بدون درد، فوری و به صورت سرپایی، در انواع و اندازه های مختلف، انجام می دهند.
این عمل به دو روش انجام می شود. در روش اول که بیشتر معمول است، زیر گونه ها را در ناحیه خنده، از داخل دهان برش می دهند. چربی بوچارت را که در این ناحیه وجود دارد با ساکشن تخلیه می کنند. با این کار مقداری فرورفتگی، در این قسمت از صورت ایجاد می شود.  
در روش دوم آن بخش از گونه را که قرار است چال بیفتد، از داخل دهان با بخیه جمع می کنند. به این شکل، روی گونه جای فرو رفتگی، به صورت چال زیبایی باقی می ماند. البته از آنجا که نتایج این شیوه قطعی نیست، طرفدار چندانی ندارد. 

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ