چگونه خط لبخندی جذاب داشته باشیم؟

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
ارسال به دوستان پرینت ۱۳۹۸ بار بازدید شده

چگونه خط لبخندی جذاب داشته باشیم؟
هر کسی آرزو دارد، خط لبخندی جذاب و زیبا داشته باشد. از آنجا که دندانها موقع خنده، مهمترین و تاثیر گذارترین عضو هستند، هر یک از ویژگی های آنها رنگ، شکل، طرز قرار گرفتن آنها،و...عاملی مهمی به حساب می آید. در این قسمت مطالبی را در این باره با شما در میان می گذاریم و در مقالات بعدی موضوعات دیگری را که برای یک لبخند دلنشین نیاز است، می پردازیم.
خط لبخند، میزان دیده شدن دندانها، در زمان خندیدن است. اگر در موقع لبخند مقدار کمی از دندانها دیده بشود، خط لبخند پایین است. اما اگر موقع خندیدن دندانها به طور کامل دیده شوند، و لثه ها هم پیدا شود. خط لبخند بالاست. خط لبخند معمولی و متوسط به حالتی بین این دو حالت، نامیده می شود.
خوب است وقتی تصمیم به اصلاح لبخند خود دارید، با یک دانداپزشک مشورت کنید، تا شما را راهنمایی کند. دندانپزشکی زیبایی می تواند تا اندازه ای میزان دیده شدن دندانها اصلاح کند، اما تغییر لب ها و فک، در توانایی دندانپزشک نیست. 
طرح لبخند هر کسی به دندان های قدامی فرد مربوط است. اگر کسی دندانهای جلوی دهانش نامنظم، کج، شکسته، لب پریده، تیز یا صاف، بیش از حد کوتاه و بیش از حد بلند، یا فاصله دار باشد، و یا در هنگام لبخند زدن، لثه ها، پرکردگی و روکش دندان پیدا بشود، می تواند با اصلاح این موارد، لبخندی جذاب و زیبا داشته باشد.
روش های اصلاح طرح لبخند، ارتودنسی، لامینیت (کامپوزیت یا پرسلن)، روکش های زیبایی، کامپوزیتهای نوری، هستند. گاه این درمانها، یک ماه، حتی یک هفته، در بعضی موارد تا یک سال به طول می انجامد.

مطالب مرتبط

پر بازدید مقالات

ارسال نظر

* نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* متن نظر:
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید:
وبلاگ