فروشگاه اینترنتی روشا

جدیدترین مقالات روشا

ویتامین D چیست؟
تاریخ انتشار: 1397/07/19
نویسنده: مهنام جعفری
گروه مقالات: پیش به سوی زیبایی!
ویتامین D چیست؟
ویتامین D یکی از مهم ترین ویتامین ها برای سلامتی ما انسانهاست اما بسیاری از مردم جهان این ویتامین را به اندازه کافی دریافت نمی کنند . می توان گفت تنها راه بدست آوردن آن به میزان کافی قرار گرفتن در معرض نور خورشید است . امروزه این ویتامین به عنوان یک بخش حیاتی از سلامت در نظر گرفته می شود تحقبقات اخیر نشان داده که ویتامین D در جلوگیری و درمان تعدادی از مشکلات جدی در دراز مدت برای سلامتی بسیار مهم می باشد.
۵۸ بار بازدید / ۰ نظر
روغن خراطین و تاثیر آن بر زیبایی
تاریخ انتشار: 1397/03/02
نویسنده: مهنام جعفری
گروه مقالات: پیش به سوی زیبایی!
روغن خراطین و تاثیر آن بر زیبایی
زیبایی مسئله تعیین کننده در قرن حاضر است. انسانها امروزه وقت و انرژی زیادی برای ارتقای زیبایی و سلامت خود صرف می‌کنند هریک از ما حق داریم به چهره و اندام ایده آل خود برسیم روغن خراطین یکی از گزینه های کارساز ارتقای زیبایی است.این روغن جزو طبیعی ترین روغن هاست و استفاده از این روغن نتایج شگفت آوری را به همراه خواهد داشت روغن خراطین هم برای خانم ها و هم آقایان بسیار پرکاربرد می‌باشد موارد مصرف کلی آن برای افزایش حجم گونه ها، لب، سینه، باسن و آلت تناسلی می‌باشد. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه های تضمینی و بدون بازگشت افزایش حجم عضو، استفاده از روغن خراطین اصل می‌باشد
۸۰ بار بازدید / ۰ نظر
روشهای مراقبت از مو
تاریخ انتشار: 1397/02/09
نویسنده: جعفری
گروه مقالات: پیش به سوی زیبایی!
روشهای مراقبت از مو
موهای شما یکی از علل زیبایی شما تلقی می شود و طبیعی است که بخواهید موهای تان را بهبود ببخشید.گزینه های زیادی وجود دارد تا از آسیب وارده به موهای شما جلوگیری شود بنابراین اگر شاهد آسیب هایی به موهای خود شدید نگران نباشید چون با استفاده از برخی درمان های خانگی یا سرم ها می توان از بروز آنها پیش گیری کرد و به تقویت مو و پوست سر خود کمک کنید.
۱۸۰ بار بازدید / ۰ نظر
راهکارهای روشن کردن پوست
تاریخ انتشار: 1397/02/01
نویسنده: یاسمن تبری
گروه مقالات: پیش به سوی زیبایی!
راهکارهای روشن کردن پوست
بسیاری از ما بخاطر دلایل مختلف مانند زخم ها، آکنه و یا تیرگی های دور چشم و یا بیماری های پوستی زیبایی چهره مان را به مرور از دست می دهیم. می توان گفت بهترین راه حل در این شرایط استفاده از مواد طبیعی یا محصولاتی ست که برای استفاده ایمن هستند که مزایای انها شامل روشن شدن پوست، توازن رنگ پوست و از بین بردن باکتری های مضر است. محصولات مختلفی در بازار موجود است که به این نا هماهنگی های سطح پوست اشاره دارد اگر شما هم علاقمند به روشن شدن پوست چهره یا بدن خود هستید در اینجا برخی اطلاعاتی که باید بدانید در اختیارتان قرار می دهیم:
۳۴۳ بار بازدید / ۰ نظر
چرا باید از لوسیون بدن استفاده کرد؟
تاریخ انتشار: 1396/12/10
نویسنده: محسن غلامی
گروه مقالات: پیش به سوی زیبایی!
چرا باید از لوسیون بدن استفاده کرد؟
شاید کمتر کسی از فواید استفاده از لوسیون بدن آن هم بعد از حمام کردن بی خبر باشد.پزشکان توصیه هایی برای استفاده از لوسیون های بدن دارند که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم
۵۳۴ بار بازدید / ۰ نظر