ارسال سوال جدید

در این قسمت پرسش هایی که برای اکثر کاربران در رابطه با عضویت در روشا و مزایای آن مطرح می شود آورده شده.اگر سوال شما در این صفحه نیست حتما یا از طریق پشتیبانی آنلاین(در پایین صفحه) و یا از طریق گزینه ارسال سوال جدید(سمت چپ) سوال تان را با ما در میان بگزارید.
 • چگونه می توانم در سایت روشا.آی آر ثبت نام کنم؟

  برای ثبت نام از بالای سایت صفحه عضویت در سایت و یا در سمت راست در زیر تصویر نماد اعتماد الکترونیک اقدام نمایید.اطلاعات درخواستی را پر کنید.روی لینک فعال سازی که به ایمیلتان ارسال میشود کلیک کنید تا عضویت تان تکمیل شود.
 • نام کاربری و رمز عبورم را فراموش کرده ام چه کاری باید انجام دهم؟

  نام کاربری شما همان آدرس ایمیل تان است.اما اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید در صفحه ورود به سایت بر روی لینک"رمز عبورم را فراموش کرده ام" کلیک کنید.رمز عبور جدید به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال خواهد شد.
 • بعد از ثبت نام ایمیل فعال سازی را دریافت نکرده ام

  اگر بعد از ثبت نام وارد inbox  و spam ایمیلتان شده اید و ایمیل حاوی لینک فعال سازی از طرف سایت ما دیده نمی شود از طریق پشتیبانی آنلاین( که در پایین صفحه دیده می شود) اقدام نمایید.اگر همکاران پشتیبانی سایت در آن لحظه آنلاین نیستند(ما از ساعت 9 صبح الی 7 عصر آنلاین هستیم) از طریق صفحه تماس با ما این موضوع را درمیان بگزارید،در کمتر از 24 ساعت مسئله تان را حل میکنیم.
 • شما از اطلاعات شخصی من چه استفاده ای می کنید؟ آیا این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار می دهید؟

  طبق قوانین حریم خصوصی روشا،اطلاعات شخصی شما تنها در اختیار روشا.آی آر بوده و به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار نمی گیرد.
  فقط پس از خرید، نام،نشانی و شماره تماس شما بر روی بسته پستی برای ارسال کالا در اختیار مامور پست قرار می گیرد.
 • بعد از عضویت می توانم اطلاعاتم را ویرایش کنم؟

  بله.بعد از تکمیل عضویت تان از طریق عبارت "ورود به سایت" که در بالای صفحه دیده میشود وارد پروفایل تان شده و از آنجا می توانید مشخصات تان مانند آدرس و اطلاعات تماس تان را ویرایش نمایید.
 • آیا می توانم به خریدهای قبلی ام دسترسی داشته باشم؟

  بله.از طریق عبارت "ورود به سایت" که در بالای صفحه دیده میشود وارد پروفایل تان شده و از طریق بخش "آرشیو خرید" براحتی می توانید تمامی خریدهای قبلی تان را مشاهده و مدیریت نمایید.

پر بازدید ترین گروه ها