شرایط تعویض کالا

ضمانت نامه 7 روزه تعویض محصول

ما همیشه سعی کرده ایم خریدی آسوده و لذت بخش برای کاربران مان فراهم کنیم.به صورتی که در زمان خرید با آسودگی خرید کنید و بعد از خرید هم رضایت کامل داشته باشید.بدین خاطر در فروشگاه روشا.آی آر برای اکثر محصولات ضمانت نامه 7 روزه تعویض قرار داده ایم.

مراحل تعویض محصول:

شما خریدار محترم 7 روز زمان برای تعویض کالای خود دارید
اگر محصولی که بدست تان رسیده مشکلی دارد.
کافی است :
با ما تماس بگیرید و به ما اطلاع دهید (شماره تماس ما در صفحه تماس با ما ثبت شده است - 02128428833 ) محصولی که میخواهید تعویض کنید را انتخاب می کنید.
محصول را با پست به ما برمی گردانید.
پس از اینکه محصول ارسالی شما بدست مان رسید محصول جدید را در همان روز برای تان ارسال می کنیم.

معیوب بودن محصول

محصولی که به دست تان رسیده معیوب است و یا نقصی دارد؟ در صفحه تماس با ما شماره همکاران مان ثبت شده ( 02128428833) می توانید در روزهای کاری تماس بگیرید تا مشاورین مان مشکل تان را رفع کنند.

سایز نا مناسب
اگر محصولی که خریداری کردید سایز مناسب شما نیست می توانید با همکاران مان تماس بگیرید تا مشاورین مان برای تعویض محصول راهنمایی تان کنند.

انصراف از خرید
سفارش تان اگر ارسال نشده باشد مبلغ به صورت کامل به حساب تان واریز می شود. اما اگر سفارشی که ثبت کردید از سمت ما ارسال شده و بعد از آن اعلام انصراف از خرید کنید مبلغ 7.000 تومان به عنوان هزینه ارسال از مبلغ کسر شده و مابقی به حساب تان واریز میشود.

هزینه تعویض

در صورت معیوب بودن محصول هیچ هزینه ای را خریدار تقبل نمی کند و تمامی هزینه های ارسال و تعویض محصول بر عهده فروشگاه اینترنتی روشا است.

برخی از مواردی که لازم است در زمان تعویض محصول رعایت فرمایید:

ـ لوازم آرایشی و بهداشتی: به علت مسائل بهداشتی، محصولاتی که پلمپ نداشته باشند و امکان مصرف محصول از سمت خریدار وجود داشته باشد شامل گارانتی نمی شود.
مد و پوشاک: نباید استفاده شده و اتیکت محصولات حتما باید روی محصول باشد.
ـ لوازم خانگی: محصولات لوازم خانگی نباید استفاده شده باشند.
ـ کتاب: کتاب ها نیز نباید دارای تاخوردگی، خط خوردگی و یا پارگی باشد.
پر بازدید ترین گروه ها